Uwaga! Zmiana terminu wydarzenia! Spektakl „Mądralinka”, który według aktualnego Kulturomaniaka odbyć się miał 15 marca zostaje przesunięty! Na przedstawienie zapraszamy 23 marca. Za utrudnienia przepraszamy!

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat wraz z opiekunami na przedstawienie pt. "Mądralinka" w wykonaniu aktorów z Teatru Rozmaitości Gwitajcie.
Data: 23 marca 2023 r. (czwartek)
Gdzie: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie

Na to wydarzenie nie obowiązują zapisy.
Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
-------------------------------------------------
W małej chatce, wśród pól i lasów mieszka niezwykła dziewczynka. Co w niej takiego niezwykłego? Jest bardzo mądra, więc wszyscy w okolicy przezywali ją Mądralinką, a jej spryt oraz inteligencja pozwalają przezwyciężyć największe nawet problemy. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że "mądry sam kształtuje sobie los...". Zapraszamy do wspólnego odkrywania przygód Mądralinki!
Do zobaczenia!