Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że osoby korzystające z aplikacji Sowa MOBI* nie muszą już pamiętać o noszeniu plastikowej karty bibliotecznej. Zalogowany użytkownik, po zainstalowaniu aplikacji i zarejestrowaniu się w naszej bibliotece ma dostęp do swojej karty w wersji elektronicznej, którą wystarczy wyświetlić i pokazać bibliotekarzowi.

Dodatkowo w aplikacji użytkownik zyskuje możliwość: zamawiania, rezerwowania i prolongowania udostępnionych do wypożyczania zbiorów. Z pewnością przydatna będzie również funkcja powiadomień PUSH, które będą informowały m.in. o nadchodzących terminach zwrotów wypożyczonych materiałów lub ich przekroczeniu.

*Aplikacja czytelnika Sowa MOBI jest darmowa, przeznaczona dla czytelników bibliotek publicznych użytkujących system biblioteczny Sowa (SowaSQL Premium), które wyraziły zgodę na dostęp do swoich usług za pośrednictwem aplikacji mobilnej.