Zapraszamy na spotkanie Klubiku Mam, które odbędzie się 7 marca, o godz. 11:00 w bibliotece.

Temat spotkania: Krąg kobiet. Spotkania z kobiecą duszą".

Opis spotkania: Na kręgu: - odnajdziemy intencję naszej duszy - będziemy medytować - otworzymy swoje serce dla innych kobiet - zbudujemy zaufanie - uwolnimy emocje techniką Davida Howkinsa -przyjrzymy się własnemu pięknu - puścimy nasze intencje w rytuale świec Krąg poprowadzą: Martyna Rogala-Bator oraz Natalia Biegańska. Coś więcej o nas: Celami Stowarzyszenia Karuna są: -działanie na rzecz wspierania realizacji zadań związanych z samorozwojem kobiet, podnoszenie samoświadomości kobiet, poczucia wartości, poczucia sprawczości, podnoszenia kompetencji -pomocy w integrowaniu się środowisk kobiecych- integrowanie młodych mam, integrowanie kobiet dojrzałych, emerytek, integrowanie kobiet z Ukrainy oraz innych mniejszości narodowych z kobietami Polkami, integrowanie kobiet samotnych i rozwiedzionych; integrowanie kobiet po doświadczeniu przemocy – poprzez tworzenie kobiecych kręgów, grup wsparcia; zajęć integracyjnych; -tworzenie warunków do rozwoju uzdolnień kobiet - organizowania warsztatów, wykładów, treningów, kursów, publikowanie i sprzedaż wyrobów artystycznych powstałych w trakcie zajęć; -wspomaganie kobiet będących po traumach, trudnych związkach, doświadczeniach przemocy, gwałtu, alienacji społecznej - poprzez warsztaty, wsparcie psychologów, terapeutów i innych specjalistów.

Klubik Mam poprowadzi Joanna Tunkiewicz.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.