Zapraszamy dzieci od 5 lat wraz z rodzicami na spektakl pt. "Zyguś Marchewka", który odbędzie się w bibliotece 12 października o godz. 17.00.

„Zygmuś Marchewka” to autorska bajeczka znanego nam już Teatru Rozmaitości Gwitajcie promująca zdrowy tryb życia.
Główny bohater Zyguś to niejadek, który nie lubi się ruszać. Najchętniej całe dnie spędzałby przed ekranem telewizora lub komputera. Nie ma siły, nie ma zdrowia, nie ma humoru; ma za to siostrę – Amelkę. O, to zupełne jego przeciwieństwo! Zdrowa, silna, wysportowana, roześmiana od ucha do ucha. Nie usiedzi w domu, na świeżym powietrzu od rana do wieczora. Zawsze pierwsza, wszędzie jej pełno. A Zyguś? Ech, szkoda gadać… Mina skwaszona, wzrok ponury, cera blada. I tylko czasem pod zygusiową czupryną pojawia się myśl: „Ale bym zrobił coś wielkiego! Coś wyjątkowego! Coś bohaterskiego!”
Które z rodzeństwa ma zadatki na prawdziwego bohatera? Czy Zyguś zrozumie jak wiele traci przez swój żałosny styl życia? Czy Amelce uda się przekonać brata? A może ktoś jej w tym pomoże? Przekonajcie się sami i wyruszcie wraz z nimi na wyprawę do świata zdrowia i energii, w którym królują witaminy, a największy nawet łamaga może stamtąd powrócić jako prawdziwy superbohater!

Wstęp wolny, nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść parę minut wcześniej, aby zająć miejsce.