AKTUALIZACJA: WSZYSTKIE MIEJSCA ZAREZERWOWANE. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie oraz Klubik Mam z Goleniowa zapraszają na spotkanie pt. „Zajęcia aktywizujące i wspomagające rozwój mowy”.

Spotkanie poprowadzą Joanna Tunkiewicz i Beata Skitek

Data spotkania: 17 maja 2022 r., godz. 11:00

Miejsce spotkania: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie

Ze względu na ilość miejsc ograniczonych obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne: 696 473 647.

Beata Skitek nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda, glottodydaktyk, terapeuta integracji sensorycznej, lektor j.ang i j. hiszpańskiego, masażysta relaksacyjny, refleksolog

Zapraszamy maluchy i Mamy na zajęcia, na których odbędą się pokazowe zajęcia z logorytmiki, sensoryki, zajęcia plastyczno artystyczne, nauka piosenki hiszpańskiej i angielskiej i kilka niespodzianek typu zabaw rozwijających mowę.

• Default
  • Title