Zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarzem Januszem Leonem Wiśniewskim, które odbędzie się w bibliotece 27 kwietnia (środa), o godz. 17:00.
Janusz L. Wiśniewski to naukowiec i pisarz polski, magister fizyki (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), magister ekonomii (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), doktor informatyki (Politechnika Warszawska), doktor habilitowany chemii (Politechnika Łódzka).
Debiutancka "Samotność w Sieci" stała się w Polsce kultowym bestsellerem, została sfilmowana i przetłumaczona na wiele języków. Autor m.in. zbioru opowiadań "Zespoły napięć", "powieści Los powtórzony", tomików esejów "Intymna teoria względności", "Molekuły emocji", "Sceny z życia za ścianą", "Czy mężczyźni są światu potrzebni?", "Zbliżenia", oraz naukowej bajki dla dzieci "W poszukiwaniu Najważniejszego: bajka trochę naukowa". Z Małgorzatą Domagalik napisał dwie powieści epistolograficzne: "188 dni i nocy" oraz "Między wierszami".
Większość jego książek trafiła na listy bestsellerów.
Spotkanie poprowadzi Robert Grabowski.

Data spotkania: 27 kwietnia 2022 r.

Godzina: 17:00

Miejsce: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

• Default
  • Title