WARSZTATY KOMIKSOWE Z HUBERTEM RONKIEM! 
 
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat na warsztaty komiksowe!  Komiksy z roku na rok zyskują coraz szersze grono nowych czytelników, więc aby sprostać ich oczekiwaniom zaprosiliśmy Huberta Ronka, aby wspólnie odkryć zapomniane kadry i dzikie dymki. Jeśli zastanawiacie się jakie są zasady tworzenia bohatera, jak stosować techniki zawodowych rysowników komiksu, a w końcu jak stworzyć własny komiks – dobrze trafiliście!
 
Hubert Ronek jest polskim twórcą komiksów, rysownikiem i scenarzystą. Autorem takich komiksów jak: „Kraina Herzoga”, „Dom Żałoby”, „Henryk i Bonifacy”, „Ziarnko Prawdy”, serii „Jestem Bogiem”, a także popularnych serii dla dzieci: „Wojenna Odyseja Antka Srebrnego”, „Sieciaki” oraz „Ada, Junior i Pirat”, publikowanej przez 12 lat w prasie dziecięcej.
Na warsztaty zapraszamy wszystkich tych, którzy lubią opowiadać historie i pragną podszkolić swój warsztat rysowniczy pod okiem specjalisty. To nie lada gratka dla prawdziwych miłośników komiksów z rysowniczym zacięciem! 
 
Obowiązują zapisy od dnia 14 kwietnia w Oddziale dla młodzieży lub pod numerem telefonu: 91 418 22 60 wew. 23 do momentu wyczerpania limitu miejsc. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.