Noc w bibliotece 2018 już za nami. W sobotę, 16 czerwca nasza biblioteka zamieniła się w polską wieś. Co przygotowaliśmy dla naszych Czytelników i jak było, możecie zobaczyć Państwo na zdjęciach.
Za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia dziękujemy wielu naszym przyjaciołom: Bar Babek za pyszny krupnik, Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja za serwowanie napojów z saturatora, które smakowały jak za dawnych lat, Ciachowe torty za przepiękny tort, pani Marta Wlaźlińska z wylepianki.pl za warsztaty modelowania gliny, które sprawiły uczestnikom niesamowitą radość, pani Renata Adamowicz za wprowadzenie w tajniki zielarstwa, pani Mirosławie Nowak z Gminnego Ośrodka Kultury w Stepnicy za cuda wianki i dekoracje, Foto Rooks za jak zwykle przepiękne zdjęcia, Aleksandra Pryć za wspaniałe fryzury bibliotekarek, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie za akcję ekologiczną „Mamy rady na odpady” i gadżety dla dzieci. Dziękujemy również Dominika Tomaszewska, Zdzisław Emilianowicz oraz naszym rodzinom, przyjaciołom i znajomym za nieocenioną pomoc w tym ważnym dla nas dniu.