Z ogromną radością i wzruszeniem informujemy, że wczoraj, 19 stycznia, nasza biblioteka została laureatem Nagrody Specjalnej Burmistrza Gminy Goleniów „Barnim”. Nagrodę wręczył nam burmistrz Robert Krupowicz podczas spotkania noworocznego. Pracownicy naszej instytucji zostali nagrodzeni za radykalne ożywienie biblioteki i uczynienie z niej prawdziwego ośrodka kulturalnego, znakomicie uzupełniającego ofertę kulturalną miasta.
Cieszymy się, że działalność biblioteki jest zauważalna i doceniana. To nas niezwykle mobilizuje do dalszej pracy. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do korzystania z naszej oferty.
Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i gratulacje, którym nie było końca :)

Serdecznie gratulujemy pozostałym laureatom: Marcinowi Majce i sztabowi "Szlachetnej Paczki"! Jesteście wielcy!!!

foto. Cezary Martyniuk